Management.com.ua  

Інтернет-реклама в Україні зростає найбільшими темпами

6, Квітень
2011

Доля інтернет-реклами у маркетингових бюджетах українських компанії зростає майже в два рази щорічно, кажуть експерти. Такими темпами вже за кілька років вона може наздогнати традиційні рекламоносії.

“Якщо говорити в цілому, то інтернет-реклама на сьогоднішній день займає трохи більше 4% від усіх бюджетів реклами в Україну. Але, при цьому, вона дуже швидко росте. Це динаміка 60%, а по окремих інструментах – 80% за рік. За експертними оцінками, ми сподіваємося, що в 2011 році ринок складе близько 400 млн. грн.”, – сказав генеральний директор рекламного агентства Євген Шевченко.

У пошукових системах обсяг української реклами зростає більш ніж удвічі щороку, кажуть у компанії Google. Здебільшого це відбувається за рахунок малого бізнесу, а також інтернет-компаній. Проте, і великі підприємства починають вкладати у всесвітню мережу все більше коштів. Вже зараз багато компаній залучають через Інтернет до 70% своїх клієнтів. Зокрема, це стосується автодилерів, які при цьому в Інтернет вкладають до 40% своїх рекламних бюджетів, кажуть експерти.

Джерело: Телеканал новин 24


Кількість переглядів: 2208

Догори