Management.com.ua  

Facebook подала заявку на IPO

3, Лютий
2012

1 лютого компанія Facebook подала заявку на первинне розміщення акцій. Очікується, що IPO для соціальної мережі відбудеться вже цієї весни. Від зовнішніх інвесторів компанія розраховує залучити 5 млрд. доларів. І якщо Facebook досягне поставленої мети, її первинне розміщення акцій буде найбільшим в історії інтернет-компаній.

“Facebook є домінуючою компанією у своєму сегменті. Це соціальна медіа-імперія. Тому брендування є важливим, споживачам це подобається. Загалом же IPO ще може зазнати змін. Якщо у момент розміщення компанію оцінюють дуже високо, у неї залишається потенціал до зниження упродовж терміну від 6 місяців до року”, – каже співзасновник та головний виконавчий директор Sageworks Браян Гамільтон (Brian Hamilton).

Зазначимо, після IPO інтернет-пошуковика Google у 2004-му році розміщення акцій Facebook є одним із найочікуваніших на ринку. Відтак, розмови щодо виходу компанії на біржу велися упродовж останніх кількох років.

Нагадаємо, минулоріч гендиректор Facebook Марк Цукерберг заявив, що після IPO компанія намагатиметься увійти до числа “блакитних фішок” – акцій найбільших та найнадійніших компаній зі стабільними показниками доходів.

Джерело: Телеканал новин 24


Кількість переглядів: 1549

Догори