Management.com.ua  

Ти – ніщо! (фрагмент к/ф “Swimming with Sharks”)

13, Січень
2010

Короткий уривок із фільму “Серед акул” (Swimming with Sharks), в якому перед нами постає образ “поганого” боса (його неперевершено грає Кевін Спейсі), який кричить на свого співробітника (Френк Вейлі), змішуючи його з брудом. Але, якщо замислитися, чи такий вже поганий цей керівник?

Сюжет фільму:
Новий співробітник Гай, який починає «заплив» у компанії «Кійстоун», ще не досвідчений, але дуже хоче домогтися успіху. Працює він на сварливого, грубого віце-президента Бадді Акермана, який помикає ним і використовує без докору сумління. У своїх фантазіях Гай катує його, принижує, навіть убиває, але в реальному житті все відбувається інакше.

Сюжет крутиться навколо нового проекту, фільму «Реальне життя», який виявляється інструментом інтриг. Це допомагає Бадді переступити на службових сходах через свою начальницю Стеллу й впритул наблизитися до Сайруса, глави компанії. Хто ж виграє в цій страшній грі? А може виграти взагалі не можна? Одержуючи одне, персонажі втрачають інше. Що цінніше – стане відомо тільки потім, коли прийде час розплати. Адже за все в цьому житті так чи інакше доводиться платити.


Кількість переглядів: 3170

Догори