Management.com.ua  

Том Стеєр про відповідальність за зміни

3, Січень
2018

Том Стеєр (Tom Steyer), засновник і президент організації NextGen America, у минулому — засновник та керуючий партнер інвестиційної компанії Farallon Capital, розповів у Стенфордській бізнес-школі про кліматичні виклики і те, як змінювати світ.

Деякі тези Тома Стеєра:

— Багато років тому наш фонд інвестував у різні сфери, у тому числі — у видобуток корисних копалин. Згодом я почав думати про кліматичні зміни й зрозумів, що це було великою помилкою. Звичайно, я б хотів усвідомити це раніше, але правда в тому, що ми походимо з суспільства, фундаментом якого була енергія корисних копалин.

— Ми зростали у середовищі, де всі водять машини на бензині, де електрика отримується з вугілля. Але важливо не те, звідки ми походимо, а те, що ми можемо зробити тепер, — і наскільки швидко ми це зробимо.

— Я завжди вірив у те, що американська система працює. Коли потрібно, незважаючи на наше різноманіття, ми можемо дійти спільного рішення. Але коли справа стосується кліматичних викликів, цього чомусь не стається. Тому я й пішов у цю сферу — щоб краще розібратись, у чому проблема.

— Моє розуміння філантропії сильно відрізняється від традиційного. Те, що намагаємось робити ми, — це створювати працюючі організації, які можуть змінювати ситуацію у світі. Наприклад, громадський банк, який видає позики тим, хто потерпає від нерівності. Ми ніколи не отримаємо назад грошей, які вклали у нього (тому це благодійність), але він працює як реальна фінансова установа, що керується певними цінностями.

— Звичайно, потрібно робити те, що ви любите і що вас захоплює. Але при цьому потрібно не забувати, що ви матимете вплив — більший, ніж вам здається. І ви повинні брати на себе відповідальність за те, причиною чого ви стаєте.

Джерело: open


Кількість переглядів: 1564

Догори