Management.com.ua  

Кіно про справжні цінності, які рухають людьми (к/ф “The Shawshank Redemption”)

25, Вересень
2014

“Втеча з Шоушенка” (“The Shawshank Redemption”, США, 1994) – культова кримінальна драма, знята режисером Френком Дарабонтом за повістю Стівена Кінга “Ріта Хейворт і втеча з Шоушенка” (Rita Hayworth and Shawshank Redemption).

Успішний молодий банкір Енді Дюфрейн помилково звинувачений у вбивстві власної дружини та її коханця. Опинившись у в’язниці під назвою Шоушенк, він стикається з жорстокістю і беззаконням, що панують по обидва боки решітки. Кожен, хто потрапляє в ці стіни, стає їх рабом до кінця життя. Але Енді, озброєний живим розумом і доброю душею, відмовляється миритися з вироком долі і починає розробляти неймовірно зухвалий план свого звільнення.

Дивує те, що від цієї картини, на відміну від багатьох кінострічок про в’язницю і строгість виправних режимів, не віє насильством і грубими сценами. У цьому чудовому фільмі, що отримав багато кінематографічних нагород, показується не лише непереборне бажання людини вирватися з неволі, але й демонструються справжні цінності, які рухають людьми.

Трейлер фільму

Фрагмент фільму


Кількість переглядів: 2157

Догори