Management.com.ua  

Мері Барра, CEO General Motors, про можливості та виклики майбутнього

12, Липень
2017
Мері Барра, CEO General Motors, про можливості та виклики майбутнього

Мері Барра (Mary Barra), голова ради директорів та генеральний директор General Motors, розповіла у Стенфордській бізнес-школі про те, як досягати результатів, не втрачаючи мотивації, про майбутнє та про задоволення від роботи.

Деякі тези Мері Барра:

— Ми вважаємо, що одна з найбільших можливостей, які з’явились на нашому ринку, — це автомобілі з автономним керуванням.

— Я не думаю, що хтось знає — що буде за 10 чи 20 років. Але я роблю усе, щоб General Motors була на чолі трансформацій. Це означає не тільки ефективно використовувати наявні ресурси й компетенції для виготовлення машин, але й фокусуватись на клієнті. Не просто виробляти машини — а думати про те, як розв’язати реальні проблеми користувача, як зробити світ кращим.

— Як діяти під час кризи? Робити те, що правильно для клієнта, бути прозорими, а також вчиняти кроки (усі, що у вашій силі), щоб подібна ситуація не повторилась.

— Життя занадто коротке, щоб працювати на компанію, яку ви не любите, або бути на посаді, яка вам не подобається. Звичайно, інколи робота — це робота, її потрібно виконувати, і не кожен день може бути хорошим. Але якщо протягом півроку або року ви відчуваєте, що вам це не подобається, що вас це не наповнює енергією, — напевно, вам потрібно шукати щось інше.

Джерело: innovations


Кількість переглядів: 590

Догори