Management.com.ua  

Рональд Коен про інвестиції у майбутнє суспільства

16, Травень
2016
Рональд Коен про інвестиції у майбутнє суспільства

Під час інтерв’ю для Стенфордської школи бізнесу сер Рональд Коен (Ronald Cohen), співзасновник Apax Partners та Bridges Ventures, розповів про те, що потрібно для розв’язання соціальних проблем, а також про інвестиції, які справді здатні вплинути на майбутнє планети.

Деякі цитати з інтерв’ю:

“Технології розвиваються, і люди стають все скептичнішими, а хтось – цинічним. Мій досвід свідчить про те, що в першу чергу треба інвестувати в ентузіастів, потім – у скептиків, а циніків варто уникати взагалі”.

“Майбутнє – невідоме, але це не означає, що про нього не можна думати. Навпаки – давайте нарешті почнемо думати про нього”.

“Щоб залучити найкращі таланти, потрібно збільшити масштаб своїх цілей і надати людям можливість робити речі, які покращують суспільство”.

“У Великобританії першими за вирішення соціальних питань – ще у XIX столітті – узялись філантропи, а не держава. Вони заснували чимало великих інституцій, які діяли багато десятиліть. Проте у 1930-х держава зрозуміла, що таким чином неможливо вирішити усі соціальні проблеми, і почала напряму втручатись у ці процеси, поступово перебираючи на себе відповідальність. Але зараз багато країн вже не справляються: зростає розрив між потребами суспільства і фінансовими спроможностями держави, а населення старішає”.

“Венчурне інвестування було відповіддю на потреби підприємців, які працюють у технологічній сфері. Чому б зараз не зробити те ж саме для соціальних підприємців?”

Джерело: innovations


Кількість переглядів: 589

Догори